Hırsızın Kıramadığı Hırsız Kilidi

Hırsızın Kıramadığı Hırsız Kilidi Kapı ve Kilit Koruma Sistemleri

Eskişehirde Hırsızın Kıramadığı hırsız kilidi montajını Escan Anahtar Kilit Güvenlik Sistemleri® güvencesi ve servis araçlarımız ile en güvenilir şekilde ahşap ve çelik kapıların tümüne hırsızların kırsadahi açamayacığı kapı kilit koruma sistemlerinin satış ve montajını yapmaktayız.

Escan Hırsız Kilidi bir kilit sistemi değildir. Sadece mevcut kilitlerinizi güvence altına alarak, kilitlerinizi hırsızlar taradından ulaşılmaz hale getiren KAPI VE KİLİT KORUYUCU, MUKAVEMET ARTTIRICI harika bir buluştur

hırsız kilidi
hırsız kilidi

PROKİLİT, mevcut ahşap veya çelik kapılarınızda kullanabileceğiniz en son mekanik güvenlik sistemi dir. Sistem prokilit ve barel koruyucu olarak iki gruptan oluşmaktadır

Prokilit, kapınızın hırsız tarafından tornavida ve levye gibi aletlerle açılmasını engellemektedir. Barel koruyucu ise kilit barelinin hırsız tarafından kırılıp kilidin açılmasını engeller.

Eskişehirde hırsız kilidi hırsız alarmı ve hırsızın açamadığı kilit koruma sistemlerini eskişehirde Escan Anahtar Kilit Güvenlik Sistemleri olarak satış ve montajlarını yapmaktayız.

Güvenliğiniz İçin Mutlaka Taktırınız!!!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir